Запись на Тест-драйв| Запись на СТО| Обратная связь

НОВИЙ 2008

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

 

СПОКУСЛИВА МІЦНІСТЬ КРОСОВЕРАЗахоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття. Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.

 

КРОСОВЕР, ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯЗавдяки розкішним матеріалам та витонченому виконанню новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 стане вашою перепусткою у світ яскравих вражень. Влаштовуйтесь зручніше у фірмовому салоні PEUGEOT i-Cockpit®. Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем. PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

 

КРОСОВЕР, ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯДвома ключовими перевагами нового PEUGEOT 2008 є його обтічна форма та ретельно оптимізована вага. А його сучасні та потужні двигуни PureTech дозволять тримати під контролем витрати пального та вміст CO2 у відпрацьованих газах.

Ви також зможете насолодитися м’яким та економічним кермуванням з автоматичною шестиступеневою трансмісією EAT6, яка забезпечує швидке та плавне перемикання передач.