Запись на Тест-драйв| Запись на СТО| Обратная связь

НОВИЙ SUV 3008

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

 

Новий SUV Peugeot 3008 став Автомобілем року 2017

SUV Peugrot 3008 переміг в номінації «Компактний кросовер» за результатами конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018», які було оголошено 06 лютого 2018 року. В підсумковому рейтингу врахована думка журналістського журі на голоси українських автолюбителів.

Ця нагорода приєдналась до тридцяти восьми інших міжнародних нагород, які виграв  Peugeot 3008.

Однією з найпрестижніших міжнародних нагород, яку отримав Peugeot 3008 є звання Автомобілю року  2017, яке було отримано 6 березня 2017 року в Женеві суддівської комісією, що складається з 58 європейських журналістів. Журі відмітили стиль, дизайн інтер’єру та  високу ефективність переможця.

 

 

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДИЗАЙН

Хромована решітка радіатора, виразні Full LED фари - ви будете у захваті від такої потужної передньої частини Нового SUV PEUGEOT 3008! Лише погляньте на його плавні та динамічні лінії, що підкреслені елегантною хромованою вставкою на крилах автомобіля!

За бажанням дизайн Нового PEUGEOT 3008 можна доповнити дахом Black Diamond . А яскрава чорна смуга, яка переливається світлодіодними задніми ліхтарями у вигляді трьох чітких ліній, наче сліди кігтів лева, лише доповнить фінальний образ. Їх чітко видно як вдень так і вночі.

 

 

НАДЗВИЧАЙНІ ВРАЖЕННЯ

Це найкращий момент, щоб відправитись у подорож. Завдяки другому поколінню технології PEUGEOT i-Cockpit® новий SUV PEUGEOT 3008 запрошує вас у високотехнологічний світ. 8-дюймовий сенсорний екран, цифрова панель приладів, компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електронним важілем автоматичної коробки передач, гарантовано покращить ваше задоволення від кермування.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplify. Оберіть та адаптуйте атмосферу в салоні автомобіля відповідно до вашого настрою, або ж відпочиньте в комфортному кріслі з масажем та насолоджуйтесь враженнями в розкішній, сучасній обстановці.

Нарешті, насолодіться чудовим відчуттями та комфортом під час подорожі від теплого світла, що надходить з панорамного даху, в той час як ваша улюблена музика ллється через центральну високоякісну FOCAL Hi-Fi аудіо систему.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Дослідження світу - це також використання технологій, що знижують забруднення навколишнього середовища Дизельні двигуни HDi та автоматична коробка передач EAT6, якими агрегується новий SUV PEUGEOT 3008 перетворюють його на один з найекологічніший SUV у своїй категорії*.

* Витрати пального, міський цикл (л/100км) : 5,5 - рівень CO2 у відпрацьованих газах (г/км) : 142

Витрати пального, замський цикл (л/100км) : 4,4 - рівень CO2 у відпрацьованих газах (г/км): 114

Витрати пального, змішаний цикл (л/100км) : 4,8 - рівень CO2 у відпрацьованих газах (г/км) : 124