Запись на Тест-драйв| Запись на СТО| Обратная связь

PEUGEOT 308

ХАРАКТЕР ТА ПОТУЖНІСТЬ

Приготуйтеся, адже на вас чекає кохання з першого погляду адже достатньо одного погляду, щоб оцінити особистіть нового PEUGEOT 308. Знаменитий лев Peugeot посідає чільне місце на виразній решітці радіатора, елегантності автомобілю додають також  16-ти дюймові диски. Новий компактний 5-дверний хетчбек PEUGEOT 308  має повністю інтегровані світлодіодні ходові вогні та галогенові фари що додають помітності на дорозі.

 

PEUGEOT i-COCKPIT® ЗМІНЮЄ УЯВЛЕННЯ ПРО КЕРМУВАННЯ

Вмостіться зручніше та розслабтеся – ви у світі PEUGEOT i-Cockpit®, розробленого заради вашого задоволення. Компактне кермо, зручна передня панель інструментів та ємнісний сенсорний екран забезпечать більше швидке, легке та інтуїтивне керування. Додайте до картини Hi-Fi пакет Denon  та пакет Driver Sport Pack, щоб отримати справді непересічне водійське задоволення.

 

СТИЛЬ, ЩО ВИРІЗНЯЄТЬСЯ

Сміливі, чисті та розкішні лінії, матеріали найвищого ґатунку - новий PEUGEOT 308 GT Line може похизуватися стильним спортивним дизайном. Високоякісне оздоблення з «ефектом шкіри»/ Oxford Mistral зі швами червоного кольору, кермо, повністю оздоблене шкірою з алюмінієвими акцентами – ви будете насолоджуватися інтер’єром щодня.   

 

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Покладіть край метушні за кермом за допомогою новітнім засобам допомоги водію та навігаційный 3D-системі з розпізнаванням голосу. Ваш смартфон під’єднується до сенсорного екрану за допомогою фукнції Mirror Screen Triple Play, що надає максимум комфорту в салоні.